Vor fi ceva pere

Anul ăsta.Cred că vor fi singurele fructe,mai sunt ceva prune,dar puține,și merele sunt puține.Noroc cu importurile.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.